KAK
Od lewej: Lena Stachulak oraz Oliwia Stachulak ze swoim trenerem Tomaszem Semeniukiem, który także brał udział w zawodach - w kategorii senior zajął pierwsze miejsce w kumite oraz drugie w kata Nadesłane
Zawodnicy z klubu Kyokushin Karate Dębowa Łąka oraz z Wąbrzeskiego Klubu Sportów i Sztuk Walki 30 marca br. wzięli udział w mistrzostwach Polski Północnej w Złocieńcu.

Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach: kata oraz kumite.

W kategorii drużynowej kata drużyna z Wąbrzeźna wywalczyła 5. miejsce. Golubsko-dobrzyński klub karate kyokushin, do którego należą zawodniczki reprezentujące sekcję z Dębowej Łąki, zajął 2. miejsce w kategorii kumite.

Wyniki zespołów:

KATA: Paweł Oskwarek I miejsce w kategorii chłopców do 12 lat,

Mikołaj Krasowiak IV miejsce w kategorii chłopców do lat 14,

Jakub Stachulak II miejsce w kategorii chłopców do lat 16.

Trwa liczenie strat po pożarze w kamienicy w Wąbrzeźnie. Ewakuowano siedem osób!

KUMITE: Oliwia Stachulak III miejsce w kategorii dziewcząt do lat 12 (różne kategorie wagowe),

Lena Stachulak III miejsce w kategorii dziewcząt do lat 12 (różne kategorie wagowe),

Paweł Oskwarek II miejsce w kategorii chłopcy 11-12 lat,

Karol Sipak II miejsce w kategorii chłopcy 11-12 lat.

Mikołaj Krasowiak III miejsce w kategorii chłopców do lat 14

Jakub Stachulak I miejsce w kategorii chłopców do 16 lat.

Łącznie startowało 192 zawodników z 21 klubów. Zawodnikom z naszego powiatu towarzyszyli rodzice.

Stop Agresji Drogowej, odcinek 7. Włos się jeży na głowie!